Lafont Etnia Barcelona Alan Mikli Tom Ford Tag Heuer Bogner CocoSong PorcheDesign Ray Ban Cazal

O nás

Každý z nás je jedinečný, nezaměnitelný originál. Stejně jako naše neopakovatelné otisky prstů, jsou i oči odlišujícím znakem. Navíc se jedno oko liší od toho druhého. Zrak je dokonalý systém - umělecké dílo. Každý vidíme svět s jinou intenzitou, jinak kontrastně, jinak barevně...

Zrakem vnímáme více než 4/5 všech vjemů. Mnozí z nás však nevidí zcela dokonale. Pokud není naše vidění kvalitní a pohodlné, vzniká v nás pocit nespokojenosti a únavy. Zrakové vady by přece neměli mít vliv na náš život, neměly by nám kazit zážitek z prohlížení nekonečné galerie, kterou pro nás vytvořila příroda i lidé.

Vyšetření zraku je úkolem našich vysoce vzdělaných očních specialistů (optometristů), kteří se vám budou věnovat s tou nejlepší péčí a vynasnaží se váš zrak vyladit tím nejvhodnějším způsobem. Vady oka by neměly překážet při každodenních činnostech ani během volného času.

Jelikož je lidská tvář nezaměnitelný originál, měla by být lemována brýlovou obrubou od těch nejlepších designérů. Lafont, Etnia Barcelona, Alan Mikli, Tom Ford, Tag Heuer, Bogner, CocoSong, PorsheDesign, Ray-Ban, Cazal a mnoho dalších obrub od těch nejlepších světových značek naleznete v naší optice. Péče o zrak vyžaduje individuální přístup a právě tak jednáme s každým naším zákazníkem. Poskytujeme komplexní vyšetření bez objednání.

Po telefonické domluvě termínu vyšetřujeme zrak stále bez omezení se zajištěním maximální možné bezpečnosti. Naše prostory jsou průběžně dezinfikovány UVC zářením a mimo provozní dobu ozonem. Přístroje a povrchy dezinfikujeme po každém pacientovi

Naše pracovní doba je od pondělí do pátku 8-18 hodin. Najdete nás v Karlových Varech na adrese Jaltská 15

Doklad pro cestu do našeho zdravotnického zařízení si stáhněte zde


Logo OMNIA OPTIK
OMNIA OPTIK
Jaltská 15
360 01 Karlovy Vary
Tel: +420 353 585 555
Mob: +420 602 621 154
Email: info@omniaoptik.cz
Otevírací hodiny
Pondělí: 8:00-18:00
Úterý: 8:00-18:00
Středa: 8:00-18:00
Čtvrtek: 8:00-18:00
Pátek: 8:00-18:00