Lafont Etnia Barcelona Alan Mikli Tom Ford Tag Heuer Bogner CocoSong PorcheDesign Ray Ban Cazal

Kontaktní čočky

Při přesné volbě typu a správné péči vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou možnost korekce zraku. Kontaktní čočky jsou bezpečné a pohodlné, jejich použití je snadné, a proto jsou vhodné téměř pro každého. Jsou vyrobené z vysoce pokrokových materiálů a péče o ně je velice jednoduchá. Nebojte se, že pro vaše oči, nebudeme mít ty správné čočky. Výběr se neustále rozšiřuje, takže dnes je možné kontaktními čočkami napravit většinu očních vad a najít ty nejvhodnější čočky téměř pro každého v jakémkoliv věku.

Přesto byste ale neměli zapomínat, že se jedná o prostředek zdravotnické techniky, který se vkládá do oka, proto výběr správné kontaktní čočky patří vždy do rukou kontaktologa na základě jeho vyšetření, které se liší od vyšetření pro předpis brýlí. Minimálně jednou za půl roku si nechte zkontrolovat zrak, předejdete tak zbytečným zdravotním komplikacím. Jestliže si u nás kontaktní čočky kupujete, za kontroly už neplatíte.

Vstupní vyšetření nelze uspěchat, rezervujte si proto, prosím, dostatek času, zejména pokud s kontaktními čočkami nemáte zatím žádné dosavadní zkušenosti. Kromě výběru vhodné kontaktní čočky vás naši kontaktologové naučí s čočkami správně manipulovat a správně se o ně starat.

Pokud toužíte po změně barvy vašich očí, můžete mít barevné čočky. Dioptrické i nedioptrické.

Nabízíme kontaktní čočky a prostředky na jejich údržbu od všech renomovaných světových výrobců.

Loga

LogaLogaLogaLoga

Logo OMNIA OPTIK
OMNIA OPTIK
Jaltská 15
360 01 Karlovy Vary
Tel: +420 353 585 555
Mob: +420 602 621 154
Email: info@omniaoptik.cz
Otevírací hodiny
Pondělí: 8:00-18:00
Úterý: 8:00-18:00
Středa: 8:00-18:00
Čtvrtek: 8:00-18:00
Pátek: 8:00-18:00